Žiar nad Hronom

Priemyselná 12

+421 948 525 725

Prac. dni od 8:00 do 17:00

Napíšte nám

info@zsnptrade.sk

ZSNP TRADE, s.r.o.

Priemyselný park Žiar nad Hronom

Optická separácia

ZSNP Trade je je od júla 2020 výhradným zástupcom (dovozcom) vybraných produktov výrobcu Meyer Optoelectronic Technology INC pre územie Slovenskej republiky a Českej republiky a vybraných krajín EU.

Predaj plastovej drte a regranulátov

Obchodujeme s odpadom z plastových výrobkov, ako aj s odpadom vznikajúcim priamo pri výrobnom procese. Zabezpečujeme kvalitný materiál vhodný opätovne do výroby, čím šetríme výrobne náklady.

Predaj PHM

Naša spoločnosť je predajcom motorovej nafty, ktorá sa sústreďuje na región Ziar nad Hronom. Každá dodávka paliva je starostlivo kontrolovaná a má svoj kontrolný list z akreditovaného laboratória.

O nás – ZSNP TRADE s.r.o. 

Zaoberáme sa predajom kvalitnej motorovej nafty pre spoločnosti pôsobiace v okolí Žiaru nad Hronom, predajom plastových drtí a regranulátov a prenájmom nebytových priestorov. Sme súčasťou priemyselného parku Žiar nad Hronom.

STN EN 590

Sme dodávateľom kvalitnej motorovej nafty, ktorá spĺňa vo všetkých parametroch požiadavky technickej normy STN EN 590.

Nonstop

Naši zmluvní partneri môžu načerpať palivo samoobslužne, sedem dní v týždni, 24 hodín denne.

1951

Sme súčasťou priemyselného parku, ktorý dáva prácu a ekonomickú istotu obyvateľom Žiaru nad Hronom už desiatky rokov.

Náš záväzok pre vás

Každá dodávka paliva je starostlivo kontrolovaná a má svoj kontrolný list z akreditovaného laboratória. Klientom ponúkame individuálny prístup. Naša čerpacia stanica je bezobslužná, čo garantuje dodávku paliva kedykoľvek práve potrebujete a úplne bez obmedzení.

Naši partneri

Sme tu aj pre vás

Hľadáte spoľahlivého obchodného partnera pre rozvoj vášho biznisu? Sme tu pre vás. Radi vám poskytneme plnohodnotné služby v oblasti predaja motorovej nafty.

ZSNP TRADE, s.r.o.
Priemyselná 12 965 01
Žiar nad Hronom

struharova@zsnptrade.sk
+421 948 525 725

História priemyselného parku

S výstavbou hlinikárne sa začalo v roku 1951 a už v máji 1953 začala skúšobná výroba hliníka. Hutnícky kombinát zmenil život v obci, ktorú v roku 1955 premenovali na Žiar nad Hronom. Postavenie mestečka sa v dôsledku reorganizácie štátnej správy zásadne zmenilo v roku 1960, kedy sa znovu stáva sídlom okresu. Ekonomické premeny zmenili bývalé poľnohospodárske mestečko na priemyselné mesto, ktoré sa rozrástlo o veľké sídlisko s plnou občianskou vybavenosťou.