CENTRUM OPTICKEJ
SEPARÁCIE

Káva a čaj

opticka separacia

Separácia kávy

MEYER ponúka riešenia pre triedenie praženej kávy ako aj zelených, surových kávových zŕn. Optické triediče od MEYER efektívne odstraňujú z kávy rôzne defekty, ako sú odfarbené, poškodené hmyzom alebo nezrelé zrná, ako aj nad a pod praženými zrnkami a všetky nečistoty ako kamene, plasty, sklo, konáre a iné.

Separácia čaju

Spoločnosť MEYER má komplexné znalosti, dlhoročné skúsenosti a špecializované riešenia v oblasti triedenia rôznych druhov čajov. Optické triedičky od MEYER sú schopné triediť všetky druhy čajov, prístroje dokážu klasifikovať čajové lístky podľa farby, tvaru a iných vlastností druhu. Triediče detekujú a odstraňujú nežiaduce cudzie predmety, ako je hmyz, plasty, sklo, tyčinky alebo iné materiály, ako aj chybné stonky a listy čaju.

Príklady separácie

Káva

opticka separaciaopticka separacia

Čierny čaj

opticka separaciaopticka separacia

Zelený čaj

opticka separaciaopticka separacia

Meyer riešenia pre kávu a čaj

opticka separacia

TECHNOLÓGIA

M1 Sorter

opticka separacia

TECHNOLÓGIA

T tea Sorter

opticka separacia

TECHNOLÓGIA

X-Ray 60 XS

opticka separacia

TECHNOLÓGIA

X-Ray 80 XS

opticka separacia

TECHNOLÓGIA

CG.A Sorter

Previous slide
Next slide
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.