CENTRUM OPTICKEJ
SEPARÁCIE

O spoločnosti Meyer

opticka separacia

Kto je Meyer?

MEYER je high-tech spoločnosť zameraná na výskum a riešenia v oblasti technológie optického triedenia a röntgenovej kontroly. Naša spoločnosť sa neustále rozvíja s využitím 30-ročných výrobných skúseností, viac ako 1000 inžinierov, ako aj technologických riešení umelej inteligencie.

Vysokokvalitné riešenia MEYER už oslovili viac ako 45 000 zákazníkov vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

MEYER sa zaviazal napredovať v oblasti bezpečnosti potravín a kvality priemyselných výrobkov, pričom neustále verí v hodnoty spoločnosti.

Čo vieme ponúknuť pre váš biznis?

Ponúkame riešenia v oblasti optického triedenia a röntgenovej kontroly na separáciu a čistenie potravinárskych produktov, vrátane obilnín, hrachu, fazule, fazule, kukurice, šošovice, pohánky, sušeného ovocia a zeleniny, semien a akýchkoľvek sypkých produktov .

Druhým odvetvím nášho podnikania je recyklácia. Disponujeme zariadeniami na optickú separáciu plastov (vrátane PET, HDPE, PP atď.), železných a neželezných kovov a iných, aj tých najneobvyklejších materiálov, ktoré si vyžadujú špecializované zlepšenie kvality finálneho produktu.

Misia spoločnosti Meyer

Záleží nám na životnom prostredí a zvyšujeme zhodnocovanie druhotných surovín z odpadov, preto zavádzame koncept „GREEN MEYER, GREEN FUTURE“, ktorý chápe recykláciu ako kľúčový prvok nášho budúceho rozvoja.

Chceme použiť technológiu MEYER na získanie menšieho počtu odmietnutých produktov tým, že im dáme druhý život, podľa myšlienky „Triedenie vytvára hodnoty“.

Zvoľte svoj produkt pre optimálne riešenie

Prečítajte si o moderných technológiach MEYER

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.