CENTRUM OPTICKEJ
SEPARÁCIE

Predaj pohonných hmôt

opticka separacia

Naša spoločnosť je predajcom motorovej nafty, ktorá sa sústreďuje na región Žiar nad Hronom. 

Naším cieľom je dlhodobá spolupráca so zmluvnými obchodnými partnermi. Každá dodávka paliva je starostlivo kontrolovaná a má svoj kontrolný list z akreditovaného laboratória. Klientom ponúkame individuálny prístup. Naša čerpacia stanica je bezobslužná, čo garantuje dodávku paliva kedykoľvek práve potrebujete a úplne bez obmedzení.

STN EN 590

Sme dodávateľom kvalitnej motorovej nafty, ktorá spĺňa vo všetkých parametroch požiadavky technickej normy STN EN 590.

1951

Sme súčasťou priemyselného parku, ktorý dáva prácu a ekonomickú istotu obyvateľom Žiaru nad Hronom už desiatky rokov.

Nonstop

Naši zmluvní partneri môžu načerpať palivo samoobslužne, sedem dní v týždni, 24 hodín denne.

Náš záväzok

Každá dodávka paliva je starostlivo kontrolovaná a má svoj kontrolný list z akreditovaného laboratória. Klientom ponúkame individuálny prístup. Naša čerpacia stanica je bezobslužná, čo garantuje dodávku paliva kedykoľvek práve potrebujete a úplne bez obmedzení.

Naši partneri

opticka separacia
opticka separacia
opticka separacia
opticka separacia
opticka separacia

Kontaktujte nás pre viac informácií

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.