CENTRUM OPTICKEJ
SEPARÁCIE

TECHNOLÓGIE

opticka separacia

Zobrazovací systém s rozlíšením Ultra HD

S novou pokročilou technológiou spracovania obrazu, s prvkami umelej inteligencie od spoločnosti MEYER a s 3D rekonštrukčnou analýzou farebne rozlíšených materiálov, odhalí zobrazovací systém úplne všetky nečistoty.

Cielené mierenie

Pomocou kombinácie 3D rekonštrukčného systému s vyššie uvedeným zobrazovacím systémom Ultra HD, systém jednoznačne určí a zameria presný geometrický stred materiálu, čím sa dosiahne najpresnejšie odstránenie zameranej častice.

opticka separacia
opticka separacia

Multi spektrálny, konfokálny systém

Vysoko precízna, sub-pixelová zobrazovacia technológia, zaručuje presnú extrakciu charakteristických spektier rôznych polymérnych materiálov, čo výrazne zlepšuje presnosť identifikácie materiálov.

Maglev Ejektory (Bezdotykový dizajn ejektorov)

Hlavný patent spoločnosti s počiatočnou frekvenciou > 1 200 krát za sekundu; Trvanlivosť Maglev Ejektora môže byť pri štandardnej údržbe celoživotná.

opticka separacia
opticka separacia

Meyer prenosový systém 3.0

Konštrukcia predného pohonu a vyvažovací dizajn, účinne zlepšujú výkon triedenia, znižujú pomer brzdenia a náklady na údržbu.

Diaľkové ovládanie

Inteligentné vzájomné prepojenie medzi ľuďmi a triediacimi strojmi značky MEYER zaisťuje ľahké riadenie celého procesu triedenia a nastavovania triediacich parametrov. Zároveň zabezpečuje získavanie informácií o surovine a vytriedenom produkte v reálnom čase, kedykoľvek a kdekoľvek.

opticka separacia
opticka separacia

Uvedenie do prevádzky na diaľku

Bojíte sa, že stroj nebude fungovať správne? Nebojte sa! Naši vyškolení servisní technici sa pomocou svojich mobilných telefónov dokážu pripojiť priamo na veľkú obrazovku Vášho optického triediča MEYER. S istotou, a v reálnom čase Vám profesionálne pomôžu zlepšiť všetky nastavenia a triediaci výkon Vášho zariadenia.

Inteligentné zálohovanie dát

Kľúčové parametre sa automaticky a pravidelne zálohujú do cloudu. Ak je zariadenie pripojené online, je možné veľmi rýchlo meniť režimy triedenia v prípade zmeny vlastností a parametrov triedenej suroviny.

opticka separacia
opticka separacia

Inteligentná samodiagnostika

Diagnostika signálu a hlavných častí zariadenia, spolu s pripomienkami intervalov pravidelnej údržby zabezpečia, že zariadenie je neustále v najlepšom stave.

Zvoľte svoj produkt pre optimálne riešenie

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.