Optická separácia

Triedenie vytvára hodnoty

ZSNP Trade je je od júla 2020 výhradným zástupcom (dovozcom) vybraných produktov výrobcu Meyer Optoelectronic Technology INC pre územie Slovenskej republiky a Českej republiky a vybraných krajín EU. V testovacom showroome v Žiari nad Hronom v sídle spoločnosti budú môcť záujemcovia otestovať rôzne vzorky materiálov. Plánovaný termín otvorenia je október 2020.

meyer logo

Z 8 recyklovaných plastových fliaš je možné vyrobiť jedno tričko, recyklovaná guma je surovinou, z ktorej sa vyrábajú bežecké dráhy na športoviskách a zároveň sa používa aj ako podkladový materiál pri výstavbe ihrísk. Z recyklovaných dojčeneckých fliaš je možné vyrobiť rúrky, potrebné pre vodoinštaláciu v domácnosti…

Recyklované produkty nájdeme v nespočetne veľa domácnostiach, vďaka rozvoju cirkulárnej ekonomiky, ktorá vytvára obrovskú ekonomickú a sociálnu hodnotu. V obrovskej miere prospieva celému svetu, k zníženiu enviromentálnej záťaže životného prostredia.

Ako spoločnosť so sociálnou zodpovednosťou, spúšťame koncepciu „ZELENÝ MEYER“, ktorá považuje recykláciu za kľúčovú časť svojho rozvoja do budúcnosti. Vyvíjame čo najväčšie úsilie na rozvoj globálnej cirkulárnej ekonomiky. Od roku 2008 bolo na triediacich zariadeniach spoločnosti MEYER vytriedených takmer 6 miliónov ton použiteľného, recyklovateľného odpadu (plast, kov, sklo) a spracovaných viac ako 25 miliónov ton recyklovateľného odpadu. Dôvera desiatok tisíc zákazníkov pomohla spoločnosti MEYER zaujať pozíciu jasného lídra na Čínskom trhu v oblasti optických triedičov, čo ju značne posilnilo aj na celosvetovom trhu, kde v dnešnej dobe patrí MEYER medzi TOP značky v danej oblasti. Teraz sa ZELENÝ MEYER plaví k prekrásnej zemi, ktorá bude lepším svetom pre všetkých ľudí. Tešíme sa na ZELENÚ BUDÚCNOSŤ.

Hefei Meyer Optoelectronic Technology INC je vysoko inovatívna spoločnosť, ktorá sa zameriava na výskum a vývoj riešení v oblasti optických triedičov, röntgenových detektorov a medicínskych, zobrazovacích technológií. Produkty značky MEYER, ako sú optické triediče s umelou inteligenciou, röentgenové detektory a vysoko inovatívne CBCT, sú dlhodobo a vo veľkej miere etablované v poľnohospodárstve, recyklačnom priemysle, v rôznych iných priemyslných odvetviach kontroly tak vstupných materiálov, ako aj v oblasti kontroly hotových výrobkov. V neposlednom rade dosahuje významné trhové podiely aj v oblasti zdravotníckych a zobrazovacích technológií a to vďaka dlhoročným skúsenostiam.

V súčasnej dobe MEYER vytvoril globálnu marketingovú sieť. Vysoko kvalitné riešenia spoločnosti MEYER v oblastiach optického triedenia a nedeštruktívnej kontroly boli dodané viac ako 40 000 zákazníkom z viac ako 100 krajín z Ázie, Severnej Ameriky, Južnej Ameriky, Západnej Európy, Strednej a Východnej Európy, Afriky atď

So silným tímom na oddelení výskumu a vývoja, v ktorom pracuje viac ako 300 ľudí, získala spoločnosť MEYER významné Národné ocenenie za Vedecký a Technologický Pokrok v oblasti digitálnych optických triedičov. Toto ocenenie je certifikované, ako Národná Inovatívna Spoločnosť s odbornými znalosťami v oblasti špičkových technológií. Vďaka tomuto oceneniu technologické centrum spoločnosti MEYER dominantným spôsobom vyvíja a zavádza vysoké štandardy v oblasti výroby optických triedičov.

Technologické vymoženosti

Zobrazovací systém s rozlíšením Ultra HD

S novou pokročilou technológiou spracovania obrazu, s prvkami umelej inteligencie od spoločnosti MEYER a s 3D rekonštrukčnou analýzou farebne rozlíšených materiálov, odhalí zobrazovací systém úplne všetky nečistoty.

Cielené mierenie

Pomocou kombinácie 3D rekonštrukčného systému s vyššie uvedeným zobrazovacím systémom Ultra HD, systém jednoznačne určí a zameria presný geometrický stred materiálu, čím sa dosiahne najpresnejšie odstránenie zameranej častice.

Multi spektrálny, konfokálny systém​

Vysoko precízna, sub-pixelová zobrazovacia technológia, zaručuje presnú extrakciu charakteristických spektier rôznych polymérnych materiálov, čo výrazne zlepšuje presnosť identifikácie materiálov.

Maglev Ejektory (Bezdotykový dizajn ejektorov)

Hlavný patent spoločnosti s počiatočnou frekvenciou > 1 200 krát za sekundu; Trvanlivosť Maglev Ejektora môže byť pri štandardnej údržbe celoživotná.

Meyer prenosový systém 3.0

Konštrukcia predného pohonu a vyvažovací dizajn, účinne zlepšujú výkon triedenia, znižujú pomer brzdenia a náklady na údržbu.

Služby vzdialeného, bezdotykového prístupu

Diaľkové ovládanie

Inteligentné vzájomné prepojenie medzi ľuďmi a triediacimi strojmi značky MEYER zaisťuje ľahké riadenie celého procesu triedenia a nastavovania triediacich parametrov. Zároveň zabezpečuje získavanie informácií o surovine a vytriedenom produkte v reálnom čase, kedykoľvek a kdekoľvek.

Uvedenie do prevádzky na diaľku

Bojíte sa, že stroj nebude fungovať správne? Nebojte sa! Naši vyškolení servisní technici sa pomocou svojich mobilných telefónov dokážu pripojiť priamo na veľkú obrazovku Vášho optického triediča MEYER. S istotou, a v reálnom čase Vám profesionálne pomôžu zlepšiť všetky nastavenia a triediaci výkon Vášho zariadenia.

Inteligentné zálohovanie dát

Kľúčové parametre sa automaticky a pravidelne zálohujú do cloudu. Ak je zariadenie pripojené online, je možné veľmi rýchlo meniť režimy triedenia v prípade zmeny vlastností a parametrov triedenej suroviny.

Inteligentná samodiagnostika

Diagnostika signálu a hlavných častí zariadenia, spolu s pripomienkami intervalov pravidelnej údržby zabezpečia, že zariadenie je neustále v najlepšom stave.

Katalóg produktov

Naše separátory v akcii