CENTRUM OPTICKEJ
SEPARÁCIE

Spracovanie a zhodnotenie plastov

opticka separacia

Optická separácia a recyklácia plastových drtí a granulátov

Optická separácia a recyklácia plastových drtí a granulátov

Vykupujeme a odoberáme na spracovanie netriedené plastové drte a granuláty a vytvárame plastové materiáli vhodné na opätovné využitie podľa potrieb výrobcov plastových dielov.

Centrum optickej separácie je certifikovaným strediskom prevádzkujúce zariadenia na zhodnocovanie odpadov podľa vyhlášky MŽP SR č. 365/2015 Z.z.

Naša linka optickej separácie spracováva plasty neznečistené škodlivinami, vhodné po úpravách v zariadení – triedenie nakladanie za účelom získavania chemicky čistých materiálov.

Čistota produktu

Materiály dokážeme triediť z hľadiska farebnej jednotnosti ako aj polymérnej čistoty podľa požiadaviek našich zákazníkov

opticka separacia

Naše produkty

• PET rF, NAT (PET vločky, natural)
  • PET rF, LC XYZ (PET vločky, light colours)
  • PET rF, BL (PET vločky, modrá)
  • PET rF, GR (PET vločky, zelená)
  • PET rF, RC (PET vločky, ostatné farby)
  • PP rF, NAT (PP drvina, natural)
  • PP rF, LC XYZ (PP drvina, light colours)
  • PP rF, RC (PP drvina, ostatné farby)
  • PE rF, NAT (PE drvina, natural)
  • PE rF, LC XYZ (PE drvina, light colours)
  • PE rF, RC (PE drvina, ostatné farby)

Výstupný materiál zo zhodnocovania je  použiteľný priamo vo výrobnom procese ako druhotná surovina.

Spracovanie plastových drtí a granulátov vieme pripraviť podľa individuálnej požiadavky zákazníka a pripraviť materiál prostredníctvom našej linky na daľšie použitie .

Kontaktujte nás pre viac informácií