CENTRUM OPTICKEJ
SEPARÁCIE
RTG DETEKTORY
opticka separacia

X-Ray XM

Röntgenový kontrolný stroj na štandardné balenie materiálov

  • Vhodné na triedenie a detekciu balených potravín, mäsa, morských plodov, dehydrovanej zeleniny vo vrecúškach, sušeného mlieka a iných potravín.
  • Deteguje hlavne cudzie telesá ako kamene, kovy, sklo


Typy odstraňovania materiálu na röntgenovom prístroji XM:

  • Fúkanie: Produkty v balíkoch a blokoch s nízkou hustotou. Používa sa na vysokorýchlostné odstraňovanie objemných materiálov, ktorých hmotnosť je menšia ako 100 g;
  • Výkyvné rameno: Používa sa na odstraňovanie nečistôt v stredných a malých obaloch s jednou dráhou podávania, s vysokou presnosťou a vysokou rýchlosťou odstraňovania za jednotku času. Vhodné pre zákazníkov s rýchlou dopravníkovou linkou;
  • Ejektor: Vhodný na odstraňovanie nečistôt vo väčších balíkoch. V porovnaní s rovnakou výrobnou kapacitou sústružníckeho taniera, keď sú odstránené nečistoty, je strata nízka a pomer vynášania minimálny.
  • Otáčavé odstránenie: Používa sa na malé balíky alebo materiály vo veľkom pri podávaní a odstraňovaní nečistôt. Presnosť je najvyššia. Kapacita za jednotku času je väčšia ako pri použití tlačnej dosky.
  • Tlačná doska: Produkty na kontrolu veľkých balíkov. Vhodné pre jeden pruh prichádzajúcich veľkých balíkov alebo baliacich boxov na odstránenie nečistôt s vysokou presnosťou a malou kapacitou za jednotku času. Rýchlosť materiálu < 40 m / min;

Poďme sa rozprávať o riešeniach

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.